Cluster
members

Members list

Choose category
and/or enter manually

Aero Poznań

Aero Poznań CTC is a certified aviation training center. The company is famous for use of the newest and the safest Cirrus aircrafts, innovative training programms conducted on modern full-motion simulators.

Aero Poznań Cirrus Training Center jest certyfikowanym ośrodkiem szkolenia lotniczego o doskonałej marce rozpoznawalnej na całym świecie. Potwierdza to, otrzymana przez Cirrus Aircraft autoryzacja Aero Poznań jako Platinum Training Center.
Wyróżnikami firmy są profesjonalne podejście, sprawdzona wiedza teoretyczna i praktyczna, dostęp do najnowszych i najbezpieczniejszych na rynku samolotów marki Cirrus, prowadzenie szkoleń na nowoczesnych symulatorach typu full motion, a także doskonała obsługa Klienta.
Owocem pracy organizacji są setki zadowolonych pilotów, którzy chętnie rekomendują usługi Aero Poznań.
–- --- ---
Obok działalności treningowej Aero Poznań oferuje również usługi serwisowe i Aero SPA dla statków powietrznych, prowadzone pod szyldem Aero Poznań Maintenance, a także aktywności adresowane nie tylko do pilotów, lecz do wszystkich osób interesujących się awiacją. Prowadząc zarówno krótkie (30-o i 60-cio minutowe) sesje w symulatorze lotu (Aero Poznań Fun Flying), jak i całodniowe imprezy (Aero Poznań Events) otwiera zaawansowany technicznie świat lotnictwa dla osób, które do tej pory nie miały szans, aby zasiąść w kokpicie samolotu.
–- --- ---
Pod marką Aero Poznań Human Lab, w Poznaniu funkcjonuje jedyny na świecie ośrodek psychofizjologii lotniczej adresowany do pilotów General Aviation. Ta doskonale wyposażona jednostka B+R udowadnia jak wiele jest jeszcze do zrobienia w światowym lotnictwie prywatnym.

Platan Sp. z o.o. sp.k

Platan jest producentem abonenckich central telefonicznych dla szerokiej grupy odbiorców - od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje.
Oferujemy też systemy nagłośnienia, w tym urządzenia sieci megafonowej dla kolei.

Platan Sp. z o.o. sp.k. jest czołowym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Kompleksowa oferta firmy pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców - począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze.
Platan dostarcza rozwiązania z zakresu telekomunikacji i łączności radiowej od 1985 roku. Należy do najbardziej innowacyjnych firm tego sektora. Systemy Platana to w całości polska myśl techniczna. W biurach konstrukcyjnych firmy wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzą rozwiązania wykorzystujące najnowsze światowe technologie. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku.
Platan oferuje również systemy nagłośnienia, w tym urządzenia megafonowej sieci rozgłoszeniowej dla kolei działające w technologi AoIP (Audio over IP) takie jak: mikrofony wielostrefowe IP, wzmacniacze IP oraz serwery informacji pasażerskiej oparte o technologię Text to Speech.

GWO

Zostanie uzupełnione w późniejszym terminie.

Zostanie uzupełnione w późniejszym terminie.

Vemco

Firma Vemco specjalizuje się w projektowaniu, budowie i wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji i automatycznego zbierania danych w szczególności systemów rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu.

Firma Vemco specjalizuje się w projektowaniu, budowie i wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji i automatycznego zbierania danych w szczególności systemów rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Na rynku systemów automatycznej identyfikacji działa ponad 25 lat i jest jednym z najważniejszych dostawców tej klasy rozwiązań. Oferta Vemco obejmuje zarówno własne produkty z obszaru hardware i software (całe systemy, jak również komponenty), jak również produkty czołowych producentów i dostawców rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa i systemów automatycznej identyfikacji. Vemco prowadzi prace badawczo-rozwojowe, a wyniki tych prac z powodzeniem komercjalizuje i wprowadza sukcesywnie na rynek. Prowadzone prace realizowane są w ramach krajowych i międzynarodowych programów badawczo-rozwojowych (m.in. projekty ASTIM, ACCUS, DEWI, SCOTT), a dofinasowane są przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz europejskie inicjatywy ARTEMIS i ECSEL
Vemco posiada wyodrębniony dział systemów okablowania strukturalnego. Współpracując aktywnie z renomowanymi europejskimi i amerykańskimi producentami prowadzi on dystrybucję systemów okablowania strukturalnego oraz urządzeń do diagnostyki sieci LAN. W zakresie rozwiązań sieciowych proponowany jest sprzęt o wysokich parametrach technicznych i przystępnej cenie, a także rozwiązania typu „high-end”, których możliwości techniczne z dużym zapasem spełniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Prowadzone regularnie szkolenia certyfikujące pozwoliły przy tym zbudować sieć autoryzowanych instalatorów aktywnie działających na polskim rynku.