aktualności

do 05.04

Spotkanie w ramach projektu inDemand
z zakresu cyfrowych rozwiązań zdrowotnych współtworzonych
z organizacjami zdrowia

Samorząd Województwa Pomorskiego, Copernicus Pl Sp. z o.o. oraz Klaster Interizon rozpoczynają realizację projektu „inDemand”. W ramach projektu planowana jest realizacja programu akceleracyjnego w zakresie rozwiązań ICT dla branży medycznej.

więcej

do 25.03

Zgromadzenie członków Partnerstwa ISP2

Zapraszamy na zgromadzenie członków Partnerstwa ISP2, które odbędzie się 25 marca 2019 r. o godz. 14:00 w Gdańsku

więcej

do 27.02

Warsztat dot. możliwości finansowania badań i innowacji dla MŚP w programie HORYZONT 2020,

Zapraszam na warsztat dot. możliwości finansowania badań i innowacji dla MŚP w programie HORYZONT 2020, który odbędzie się 27.02.2019 w godzinach 10:00-12:30 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

więcej

do 13.12

Warsztat Zaprojektuj strategię rozwoju Twojej Firmy wg metodyki skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS. Pokonaj Bariery Wzrostu!

zapraszamy na warsztat "Zaprojektuj strategię rozwoju Twojej Firmy wg metodyki skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS. Pokonaj Bariery Wzrostu!". Warsztat przeprowadzony będzie przez Inventity Foundation dnia 13 grudnia 2018, w godzinach 11.00-14.00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (80-172 Gdańsk, ul. Trzy lipy 3, budynek "B", sala 002).

więcej

do 10.12

Bezpieczeństwo w sieci = bezpieczny biznes 2, 10.12.2018

„Pracodawcy Pomorza” wraz z Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER i Pomorskim Klastrem ICT Interizon – zapraszają na drugą odsłonę cieszącej się dużym zainteresowaniem konferencji IT „Pracodawców Pomorza” dedykowanej bezpieczeństwu informatycznemu przedsiębiorców z Pomorza.

więcej

Bezpieczeństwo w sieci = bezpieczny biznes 2, 10.12.2018

10 grudnia spotkamy się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER (Gdańsk, ul. Lęborska 3B). Z analiz i obserwacji prowadzonych pośród firm członkowskich „Pracodawców Pomorza” wynika, iż znaczna część osób prowadzących przedsiębiorstwa w dalszym ciągu nie wdraża odpowiednich narzędzi oraz procedur bezpieczeństwa w prowadzonych przez siebie firmach. Zaproszeni specjaliści dokonają diagnozy kluczowych zagrożeń dla firm wynikających z ich złożonej, codziennej  aktywności w cyberprzestrzeni. Silny nacisk merytoryczny kładziemy na tematykę właściwego zabezpieczania i zarządzania bazami danych osobowych w świetle wdrażanego rozporządzenia RODO. W trakcie konferencji podjęta zostanie problematyka zarządzania bezpieczeństwem w obszarze cyfrowego obrotu finansowego realizowanego każdego dnia, z różną intensywnością, w tysiącach pomorskich firm. Aspektem nierozerwalnie związanym z tą tematyką jest konieczność stałego podnoszenia świadomości technologicznej wśród pracowników, bez względów na ich przynależność branżową.

Serdecznie zapraszamy właścicieli i pracowników wszystkich firm, bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa i branżę – łączy nas wspólny temat bezpieczeństwa firmy. Od niego zależy jej dalszy, stabilny rozwój.    


Zgłoszenia:

http://pracodawcypomorza.pl/exnt/impreza/772