aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 07.04

Bezpieczna i efektywna praca zdalna

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. „Bezpieczna i efektywna praca zdalna”, który odbędzie się online, 8 kwietnia br. w godzinach 10:00-11:20

więcej

do 10.03

Biotech and e-health - współpraca z Izraelem

Webinarium „Biotech i e-zdrowie” było drugim wydarzeniem z cyklu, którego głównym celem jest nawiązanie współpracy między podmiotami polskimi i izraelskimi.

więcej

Bezpieczna i efektywna praca zdalna

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. „Bezpieczna i efektywna praca zdalna”, który odbędzie się online, 8 kwietnia br. w godzinach 10:00-11:20. Podczas webinaru dowiecie się Państwo, jak w przedłużającym się czasie pracy zdalnej i hybrydowej radzić sobie z największymi wyzwaniami: spadkiem efektywności i zaangażowania zespołu oraz zabezpieczenia współdzielonych danych. Będzie to również możliwość do zapoznania się z narzędzia typu all-in-one, które wspierają zdalne zespoły w sprawnej komunikacji, zwinnym zarządzaniu zadaniami i tworzeniu naturalnych relacji interpersonalnych, przy okazji zabezpieczając dane.

Rejestracja obowiązkowa: https://app.evenea.pl/event/101787-25/