aktualności

do 26.06

Hack4Change 24 godziny by zmienić świat

Zapraszamy do udziału Hack4Change - technologiczno-ekologicznym hackathonie który odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2020 roku.

więcej

do 24.04

Spotkanie zdalne Partnerstwa ISP2

Klaster Interizon jako Lider Partnerstwa Inteligentnej Specjalizacji „Technologie Interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie” (ISP2) zaprasza na zdalne spotkanie Uczestników Partnerstwa ISP2.

więcej

do 22.04

Zdalny warsztat z zakresu finansowania projektów B+R

Klaster Interizon jako Lider Partnerstwa Inteligentnej Specjalizacji „Technologie Interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie” (ISP2) zaprasza na zdalny warsztat z zakresu finansowania projektów B+R.

więcej

do 09.03

EIT Health Day - warsztat dotyczący akceleracji projektów z branży digital healthcare

Zapraszamy na warsztat dotyczący akceleracji projektów z branży digital healthcare który odbędzie się w dniu 09.03.2020 r. w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym (sala D, budynek C) o godzinie 11:00.

więcej

do 27.02

Grupa Zadaniowa Pojazdy Autonomiczne - spotkanie inicjujące

Klaster Interizon jako Lider Partnerstwa Inteligentnej Specjalizacji „Technologie Interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie” (ISP2) wspólnie z Centrum Technologii Cyfrowych Politechniki Gdańskiej zaprasza na spotkanie inicjujące powstanie Grupy Zadaniowej Pojazdy Autonomiczne.

więcej

Grupa Zadaniowa Pojazdy Autonomiczne - spotkanie inicjujące

Klaster Interizon jako Lider Partnerstwa Inteligentnej Specjalizacji „Technologie Interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie” (ISP2) wspólnie z Centrum Technologii Cyfrowych Politechniki Gdańskiej zaprasza na spotkanie inicjujące powstanie Grupy Zadaniowej Pojazdy Autonomiczne. Celem nowopowstałej grupy zadaniowej będzie budowa potencjału w ramach obszaru pojazdów autonomicznych w naszym Regionie. Na spotkanie inauguracyjne zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane udziałem – także podmioty spoza Klastra Interizon – w tym m.in. producentów pojazdów autonomicznych, dostarczycieli technologii a także podmioty zainteresowane używanie tego typu pojazdów w bieżącej działalności.

Agenda:

  1. Plan działania Partnerstwa ISP2 w zakresie pojazdów autonomicznych.
  2. Prezentacja aktualnych kompetencji Uczestników Partnerstw w zakresie bezzałogowych pojazdów autonomicznych z naciskiem na możliwości współpracy i budowanie łańcucha wartości.
  3. Powołanie Grupy Zadaniowej – dyskusja nad formą i zakresem prac.
  4. Wolne wnioski.


Zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt: biuro@interizon.pl