aktualności

do 09.03

EIT Health Day - warsztat dotyczący akceleracji projektów z branży digital healthcare

Zapraszamy na warsztat dotyczący akceleracji projektów z branży digital healthcare który odbędzie się w dniu 09.03.2020 r. w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym (sala D, budynek C) o godzinie 11:00.

więcej

do 27.02

Grupa Zadaniowa Pojazdy Autonomiczne - spotkanie inicjujące

Klaster Interizon jako Lider Partnerstwa Inteligentnej Specjalizacji „Technologie Interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie” (ISP2) wspólnie z Centrum Technologii Cyfrowych Politechniki Gdańskiej zaprasza na spotkanie inicjujące powstanie Grupy Zadaniowej Pojazdy Autonomiczne.

więcej

do 20.01

Fundacja Interizon Liderem Inteligentnej Specjalizacji Pomorza „Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Fundacja Interizon została wybrana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego na Lidera Inteligentnej Specjalizacji Pomorza nr 2 „Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie”.

więcej

do 12.12

Konferencja BioTech Daily, 12.12.2019

Biotech Daily to konferencja o tematyce life Science, której celem jest wymiana informacji z zakresu prowadzonych badań i najnowszych projektów biotechnologicznych oraz przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu komercjalizacji.

więcej

do 10.12

Konferencja inaugurująca projekt SMART PROGRESS 10.12.2019

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, dnia 10 grudnia 2019 r. o godz. 9.00 – 15.30 w So!Salsa w Gdańsku, ul. Elektryków 1.

więcej

Konferencja inaugurująca projekt SMART PROGRESS 10.12.2019

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, dnia 10 grudnia 2019 r. o godz.  9.00 – 15.30 w So!Salsa w Gdańsku, ul. Elektryków 1.

Konferencja została podzielona na dwie części. Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy.

Formularz rejestracyjny i agenda spotkania są dostępne tu: https://forms.gle/UjjUZDch1ca5qMc88

Projekt ten to zapowiedź dwuletnich działań skupionych na wsparciu merytorycznym oraz organizacyjnym kluczowych branż i innowacyjnych technologii województwa pomorskiego. Tematem przewodnim konferencji jest prezentacja celów i działań, jakie będą podejmowane w Projekcie. Przekonamy Państwa jak ważny jest dialog i współpraca pomiędzy lokalnymi firmami, uczelniami oraz pozostałymi podmiotami stawiającymi na ciągły rozwój i innowacje.

Liderzy Inteligentnych Specjalizacji Pomorza zaprezentują działania aktywizujące i integrujące podmioty w celu wsparcia m.in. realizacji partnerskich projektów B+R w obszarach specjalizacji:

Technologie offshore i portowo-logistyczne;

Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie;

Technologie ekoefektywne w produkcji, przesyle, dystrybucji i zużyciu energii i paliw oraz w budownictwie;

Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia.