aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 07.04

Bezpieczna i efektywna praca zdalna

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. „Bezpieczna i efektywna praca zdalna”, który odbędzie się online, 8 kwietnia br. w godzinach 10:00-11:20

więcej

do 10.03

Biotech and e-health - współpraca z Izraelem

Webinarium „Biotech i e-zdrowie” było drugim wydarzeniem z cyklu, którego głównym celem jest nawiązanie współpracy między podmiotami polskimi i izraelskimi.

więcej

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Szkolnictwo wyższe jest sektorem, który ma szansę stać się świadomym inicjatorem innowacji i rozwoju gospodarczego. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku – jeden z liderów pośród niepublicznych uczelni w Polsce od lat buduje nowoczesny model zarządzania, oparty nie tylko na podejściu administracyjnym. Współpraca przedsiębiorstw z sektorem nauki pozwala na nawiązanie nowych kontaktów, pozyskanie dla firmy nowych inwestorów, partnerów biznesowych, odbiorców technologii a także zdobycie nowych rynków zbytu.

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki. Poznają Państwo potencjał Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, a także możliwości podjęcia współpracy przy projektach innowacyjnych oraz B+R.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli firm i ich pracowników, a także przedstawicieli nauki oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani budowaniem gospodarki opartej na współpracy nauki i biznesu.

Termin wydarzenia: 10 września 2021 r. godz. 10.00 - 14.00

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, al. Grunwaldzka 238 A, 80-266 Gdańsk, aula B200 

Zapisy oraz więcej informacji nt. wydarzenia: TUTAJ