aktualności

do 20.01

Fundacja Interizon Liderem Inteligentnej Specjalizacji Pomorza „Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Fundacja Interizon została wybrana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego na Lidera Inteligentnej Specjalizacji Pomorza nr 2 „Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie”.

więcej

do 12.12

Konferencja BioTech Daily, 12.12.2019

Biotech Daily to konferencja o tematyce life Science, której celem jest wymiana informacji z zakresu prowadzonych badań i najnowszych projektów biotechnologicznych oraz przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu komercjalizacji.

więcej

do 10.12

Konferencja inaugurująca projekt SMART PROGRESS 10.12.2019

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, dnia 10 grudnia 2019 r. o godz. 9.00 – 15.30 w So!Salsa w Gdańsku, ul. Elektryków 1.

więcej

do 28.11

Zgromadzenie Członków Klastra Interizon

Zapraszamy na Zgromadzenie Członków Klastra Interizon, które odbędzie się 28 listopada 2019 r. o godz. 14:00 w Gdańsku

więcej

do 26.09

Interizon Day 2019

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji Interizon Day 2019, która odbędzie się 26 września 2019 r. w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym. Po raz dziewiąty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości rozwoju na nadchodzące miesiące.

więcej

Konferencja inaugurująca projekt SMART PROGRESS 10.12.2019

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, dnia 10 grudnia 2019 r. o godz.  9.00 – 15.30 w So!Salsa w Gdańsku, ul. Elektryków 1.

Konferencja została podzielona na dwie części. Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy.

Formularz rejestracyjny i agenda spotkania są dostępne tu: https://forms.gle/UjjUZDch1ca5qMc88

Projekt ten to zapowiedź dwuletnich działań skupionych na wsparciu merytorycznym oraz organizacyjnym kluczowych branż i innowacyjnych technologii województwa pomorskiego. Tematem przewodnim konferencji jest prezentacja celów i działań, jakie będą podejmowane w Projekcie. Przekonamy Państwa jak ważny jest dialog i współpraca pomiędzy lokalnymi firmami, uczelniami oraz pozostałymi podmiotami stawiającymi na ciągły rozwój i innowacje.

Liderzy Inteligentnych Specjalizacji Pomorza zaprezentują działania aktywizujące i integrujące podmioty w celu wsparcia m.in. realizacji partnerskich projektów B+R w obszarach specjalizacji:

Technologie offshore i portowo-logistyczne;

Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie;

Technologie ekoefektywne w produkcji, przesyle, dystrybucji i zużyciu energii i paliw oraz w budownictwie;

Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia.