aktualności

do 25.05

Konferencja Eco-ON Technologie Ekoefektywne

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy do dialogu oraz wymiany informacji w zakresie technologii ekoefektywnych oraz propagowanie idei polityki zrównoważonego rozwoju w tym w szczególności odpowiedzialności za środowisko naturalne.

więcej

do 28.04

Interizon Innovation Day

Zapraszamy na wydarzenie pn. "INTERIZON INNOVATION DAY". Będzie to pierwsze spotkanie tego typu, natomiast planujemy je organizowane cykliczne w przyszłości.

więcej

do 12.04

Webinar "Możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa"

Zapraszamy na webinar dotyczący możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa, który poprowadzą przedstawiciele Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 10:00 online

więcej

do 17.03

Wsparcie działalności B+R+I oraz przedsięwzięć inwestycyjnych

Pomorski Klaster ICT Interizon wspólnie z KPMG zapraszają na spotkanie pt. „Wsparcie działalności B+R+I oraz przedsięwzięć inwestycyjnych”. W ramach wydarzenia przedstawione zostaną możliwości dotacyjne i ulgi podatkowe wraz z praktycznymi wskazówkami jak czerpać z nich korzyść.

więcej

do 28.02

Jak pozyskać dofinansowanie do 200 tys. zł na zakup usług B+R? Webinar 28.02.2022

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza wraz z Pomorskim Klastrem ICT Interizon serdecznie zapraszają pomorskich przedsiębiorców na spotkanie informacyjne mające na celu przedstawienie możliwości aplikowania o bezzwrotne wsparcie na zakup usług badawczo - rozwojowych o wartości do 200 tys. zł.

więcej

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Monitoring Inteligentnych Specjalizacji Pomorza (ISP) to zdecydowanie trudny temat w obliczu dostępności do danych publicznych oraz wyjątkowego sposobu, w jaki określiliśmy nasze pomorskie specjalizacje. Dlatego też w ramach projektu Smart Progress konsorcjum w składzie PBS spółka z o.o. BR spółka z o.o. podjęło się realizacji tego złożonego i unikalnego badania, aby określić i zweryfikować potencjał ISP.

Konferencja, która odbędzie się 22 października 2021 r. w godz. 10:30-14:00 w wersji online to doskonała okazja, aby posłuchać o dotychczasowych efektach wdrażania pomorskich specjalizacji. Podczas tego wydarzenia dowiedzą się Państwo, jaki jest wpływ ISP na rozwój regionu w kontekście innowacyjności czy umiędzynarodowienia. Posłuchamy także o tym, w jaki sposób ISP kształtują rynek pracy i czy w związku z tym przedsiębiorcy określają konkretne potrzeby kompetencyjne swoich pracowników.

W drugiej części konferencji stawiamy na refleksje i rekomendacje ekspertów oraz przedstawicieli środowisk z poszczególnych specjalizacji. Dlatego porozmawiamy o przyszłości funkcjonowania ISP w kontekście przeprowadzonych badań oraz zaprezentowanych wyników raportów eksperckich.

Więcej informacji: https://drg.pomorskie.eu/2021/10/14/konferencja-online-analiza-dynamiki-rozwoju-inteligentnych-specjalizacji-pomorza-podsumowanie-wynikow-badania/?doing_wp_cron=1634724481.1910099983215332031250