aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie. Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 23.09

Interizon Day 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. Po raz jedenasty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości współpracy na nadchodzące miesiące.

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 06.09

Tydzień Programisty 6-13 września 2021

W dniach 6-13 września serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z Tygodniem Programisty.

więcej

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Monitoring Inteligentnych Specjalizacji Pomorza (ISP) to zdecydowanie trudny temat w obliczu dostępności do danych publicznych oraz wyjątkowego sposobu, w jaki określiliśmy nasze pomorskie specjalizacje. Dlatego też w ramach projektu Smart Progress konsorcjum w składzie PBS spółka z o.o. BR spółka z o.o. podjęło się realizacji tego złożonego i unikalnego badania, aby określić i zweryfikować potencjał ISP.

Konferencja, która odbędzie się 22 października 2021 r. w godz. 10:30-14:00 w wersji online to doskonała okazja, aby posłuchać o dotychczasowych efektach wdrażania pomorskich specjalizacji. Podczas tego wydarzenia dowiedzą się Państwo, jaki jest wpływ ISP na rozwój regionu w kontekście innowacyjności czy umiędzynarodowienia. Posłuchamy także o tym, w jaki sposób ISP kształtują rynek pracy i czy w związku z tym przedsiębiorcy określają konkretne potrzeby kompetencyjne swoich pracowników.

W drugiej części konferencji stawiamy na refleksje i rekomendacje ekspertów oraz przedstawicieli środowisk z poszczególnych specjalizacji. Dlatego porozmawiamy o przyszłości funkcjonowania ISP w kontekście przeprowadzonych badań oraz zaprezentowanych wyników raportów eksperckich.

Więcej informacji: https://drg.pomorskie.eu/2021/10/14/konferencja-online-analiza-dynamiki-rozwoju-inteligentnych-specjalizacji-pomorza-podsumowanie-wynikow-badania/?doing_wp_cron=1634724481.1910099983215332031250