aktualności

do 20.04

Interizon Innovation Night

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie "INTERIZON INNOVATION NIGHT". Będzie to druga edycja spotkania w tym cyklu. Ideą przewodnią wydarzenia jest promocja ciekawych, innowacyjnych i inspirujących projektów oraz przedsięwzięć realizowanych przez Uczestników Klastra.

więcej

do 30.03

PG Network #TECHMeetup

Zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu spotkaniu networkingowym PG Network #TECHMeetup.

więcej

do 22.03

Webinar „Szanse rozwoju przedsiębiorstw w perspektywie dostępnych zachęt podatkowych oraz rekordowego budżetu funduszy europejskich

Serdecznie zapraszamy na webinar „Szanse rozwoju przedsiębiorstw w perspektywie dostępnych zachęt podatkowych oraz rekordowego budżetu funduszy europejskich” który odbędzie się w dniu 22-go marca w godzinach 11:00 – 12:00. Webinar poprowadzą eksperci KPMG.

więcej

do 09.02

Webinar "Rekordowa pula środków – ruszają dotacje na 2023 rok"

Serdecznie zapraszamy na webinar „Rekordowa pula środków – ruszają dotacje na 2023 rok”, który odbędzie się w dniu 09.02.2023 o godzinie 11:00.

więcej

do 22.09

Konferencja Interizon Day 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2022, która odbędzie się 22 września 2022 r. Po raz dwunasty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości współpracy na nadchodzące miesiące.

więcej

PG Network #TECHMeetup

Zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu spotkaniu networkingowym PG Network #TECHMeetup.

Tematem przewodnim pierwszego spotkania to IT Trends T@lk. Będzie to świetna okazja do posłuchania o tym, co ciekawego dzieje się w branży IT, w którą stronę zmierzają trendy, podzielenia się swoim doświadczeniem, wiedzą czy spostrzeżeniami oraz nawiązania nowych kontaktów.

Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2023 r. (czwartek), w godzinach 18:00-22:00, we wszystkim nam znanej „Kwadratowej”. Dla tych Państwa, którzy jednak nie słyszeli o tym miejscu – jest to Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej (ul. Siedlicka 4, Gdańsk).