aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 07.04

Bezpieczna i efektywna praca zdalna

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. „Bezpieczna i efektywna praca zdalna”, który odbędzie się online, 8 kwietnia br. w godzinach 10:00-11:20

więcej

do 10.03

Biotech and e-health - współpraca z Izraelem

Webinarium „Biotech i e-zdrowie” było drugim wydarzeniem z cyklu, którego głównym celem jest nawiązanie współpracy między podmiotami polskimi i izraelskimi.

więcej

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress!

Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie, ale nie jesteś pewny, czy masz wystarczające kompetencje do zarządzania firmą? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy zespołów studenckich, które wcielą się w rolę właścicieli agencji interaktywnych. W ciągu miesiąca Grywalizacji będziesz podejmować prawdziwe decyzje biznesowe m.in. o: zatrudnieniu pracowników czy o oferowanych usługach i ich cenach, rywalizując z innymi firmami na konkurencyjnym rynku.

Wydawać by się mogło, że to tylko wirtualna gra, ale w jej trakcie zdobędziesz jak najbardziej realne kompetencje. Naucz się zarządzać firmą w praktyce, dzięki wykorzystaniu symulatora biznesu firmy
Revas Sp. z.o.o.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem rekrutacyjnym dostępne są pod adresem: https://revas.pl/pmwp/

Na zwycięzców czekają nagrody! Zgłoś swój zespół już dziś i zostań prezesem własnego, wirtualnego biznesu!

 

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Projekt „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania” jest finansowany
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.