aktualności

do 25.05

Konferencja Eco-ON Technologie Ekoefektywne

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy do dialogu oraz wymiany informacji w zakresie technologii ekoefektywnych oraz propagowanie idei polityki zrównoważonego rozwoju w tym w szczególności odpowiedzialności za środowisko naturalne.

więcej

do 28.04

Interizon Innovation Day

Zapraszamy na wydarzenie pn. "INTERIZON INNOVATION DAY". Będzie to pierwsze spotkanie tego typu, natomiast planujemy je organizowane cykliczne w przyszłości.

więcej

do 12.04

Webinar "Możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa"

Zapraszamy na webinar dotyczący możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa, który poprowadzą przedstawiciele Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 10:00 online

więcej

do 17.03

Wsparcie działalności B+R+I oraz przedsięwzięć inwestycyjnych

Pomorski Klaster ICT Interizon wspólnie z KPMG zapraszają na spotkanie pt. „Wsparcie działalności B+R+I oraz przedsięwzięć inwestycyjnych”. W ramach wydarzenia przedstawione zostaną możliwości dotacyjne i ulgi podatkowe wraz z praktycznymi wskazówkami jak czerpać z nich korzyść.

więcej

do 28.02

Jak pozyskać dofinansowanie do 200 tys. zł na zakup usług B+R? Webinar 28.02.2022

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza wraz z Pomorskim Klastrem ICT Interizon serdecznie zapraszają pomorskich przedsiębiorców na spotkanie informacyjne mające na celu przedstawienie możliwości aplikowania o bezzwrotne wsparcie na zakup usług badawczo - rozwojowych o wartości do 200 tys. zł.

więcej

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Szkolnictwo wyższe jest sektorem, który ma szansę stać się świadomym inicjatorem innowacji i rozwoju gospodarczego. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku – jeden z liderów pośród niepublicznych uczelni w Polsce od lat buduje nowoczesny model zarządzania, oparty nie tylko na podejściu administracyjnym. Współpraca przedsiębiorstw z sektorem nauki pozwala na nawiązanie nowych kontaktów, pozyskanie dla firmy nowych inwestorów, partnerów biznesowych, odbiorców technologii a także zdobycie nowych rynków zbytu.

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki. Poznają Państwo potencjał Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, a także możliwości podjęcia współpracy przy projektach innowacyjnych oraz B+R.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli firm i ich pracowników, a także przedstawicieli nauki oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani budowaniem gospodarki opartej na współpracy nauki i biznesu.

Termin wydarzenia: 10 września 2021 r. godz. 10.00 - 14.00

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, al. Grunwaldzka 238 A, 80-266 Gdańsk, aula B200 

Zapisy oraz więcej informacji nt. wydarzenia: TUTAJ