aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie. Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 23.09

Interizon Day 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. Po raz jedenasty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości współpracy na nadchodzące miesiące.

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 06.09

Tydzień Programisty 6-13 września 2021

W dniach 6-13 września serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z Tygodniem Programisty.

więcej

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Szkolnictwo wyższe jest sektorem, który ma szansę stać się świadomym inicjatorem innowacji i rozwoju gospodarczego. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku – jeden z liderów pośród niepublicznych uczelni w Polsce od lat buduje nowoczesny model zarządzania, oparty nie tylko na podejściu administracyjnym. Współpraca przedsiębiorstw z sektorem nauki pozwala na nawiązanie nowych kontaktów, pozyskanie dla firmy nowych inwestorów, partnerów biznesowych, odbiorców technologii a także zdobycie nowych rynków zbytu.

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki. Poznają Państwo potencjał Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, a także możliwości podjęcia współpracy przy projektach innowacyjnych oraz B+R.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli firm i ich pracowników, a także przedstawicieli nauki oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani budowaniem gospodarki opartej na współpracy nauki i biznesu.

Termin wydarzenia: 10 września 2021 r. godz. 10.00 - 14.00

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, al. Grunwaldzka 238 A, 80-266 Gdańsk, aula B200 

Zapisy oraz więcej informacji nt. wydarzenia: TUTAJ