Zespół

Izabela
Disterheft
Prezes

W latach 2013-2016 zarządzała Gdańskim Parkiem Naukowo - Technologicznym (ponad 100 firm z branż: ICT, biotechnologicznej; ponad 40 tys m2 powierzchni techniczno - biurowo - laboratoryjnej (3 budynki), 1000 osób na co dzień pracujących w firmach Parku) oraz zespołem branżowych ekspertów. Wcześniej była kierownikiem biura obsługi inwestorów w Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego. Dbała m.in. o napływ inwestorów do regionu, promowała tereny inwestycyjne będące w posiadaniu Spółki (Park Przemysłowo - Technologiczny Maszynowa, Pomorskie Centrum Logistyczne). Organizowała misje gospodarcze (w tym do USA, Niemiec, Danii). Jest autorem i współautorem wielu inicjatyw i wydarzeń. Szkoli w zakresie sztuki prezentowania potencjału biznesu przed inwestorami, partnerami biznesowymi. Zawsze otwarta na nowe wyzwania. Swoją pracę opiera o autentyczność i zaangażowanie, a przede wszystkim relacje. Z łatwością łączy ludzi, fakty i sprawia, że rzeczy się dzieją. Uwielbia pracę w grupie, podczas której każdy buduje wartość dodaną do projektu na bazie swoich kompetencji.

izabela.disterheft@interizon.pl +48 504 817 066

Jarosław
Parzuchowski
Wice Prezes

Od 2014 roku koordynował działania organizacyjno-administracyjne Centrum Obsługi Klastra. Aktywnie uczestniczył w procesie aplikowania o status Krajowego Klastra Kluczowego oraz Inteligentną Specjalizację Pomorza. Przewodniczący Rady Inteligentnej Specjalizacji „Technologie interaktywne w środowiskach nasyconych informacyjnie”. W latach 2009 – 2015 pracował na Politechnice Gdańskiej gdzie zarządzał projektami inwestycyjnymi o wartości ponad 50 mln zł, w tym powstaniem unikatowego w skali światowej Laboratorium Zanurzonej Wizualizacji Przestrzennej. Pełen pozytywnej energii, zawsze zaangażowany w podejmowane działania. W pracy ceni skuteczność, własną inicjatywę oraz kreatywność.

jaroslaw.parzuchowski@interizon.pl +48 504 817 008

Anna
Kwaśnik
Project Manager

Absolwentka AWFiS w Gdańsku, Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów finansowanych zarówno ze źródeł krajowych, jak i międzynarodowych. Pełniąc rolę Project Managera w Fundacji Interizon realizuje projekt Innolabs finansowany w ramach programu Horyzont 2020, którego celem jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w rozwijaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w sektorze Digital Healthcare. Key Account Manager projektu INNOLABS, certyfikowany Project Manager metodologii Prince2.

anna.kwasnik@interizon.pl +48 518 986 131

Napisz do nas