aktualności

do 02.06

Odkryj Platformę Cyfrową Przemysłu Przyszłości

Zapraszamy na zdalny warsztat dotyczący poznania możliwości Platformy Cyfrowej, bezpłatnego narzędzia wspierającego transformację cyfrową polskich firm i instytucji.

więcej

do 25.05

Konferencja Eco-ON Technologie Ekoefektywne

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy do dialogu oraz wymiany informacji w zakresie technologii ekoefektywnych oraz propagowanie idei polityki zrównoważonego rozwoju w tym w szczególności odpowiedzialności za środowisko naturalne.

więcej

do 28.04

Interizon Innovation Day

Zapraszamy na wydarzenie pn. "INTERIZON INNOVATION DAY". Będzie to pierwsze spotkanie tego typu, natomiast planujemy je organizowane cykliczne w przyszłości.

więcej

do 12.04

Webinar "Możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa"

Zapraszamy na webinar dotyczący możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa, który poprowadzą przedstawiciele Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 10:00 online

więcej

do 17.03

Wsparcie działalności B+R+I oraz przedsięwzięć inwestycyjnych

Pomorski Klaster ICT Interizon wspólnie z KPMG zapraszają na spotkanie pt. „Wsparcie działalności B+R+I oraz przedsięwzięć inwestycyjnych”. W ramach wydarzenia przedstawione zostaną możliwości dotacyjne i ulgi podatkowe wraz z praktycznymi wskazówkami jak czerpać z nich korzyść.

więcej

Healthtronics EU – Israel Bridge, 27 Stycznia 2022 | 10:00-15:30

Dołącz do nas do wirtualnej misji ekonomicznej, inspirującego wydarzenia z doskonałymi możliwościami networkingowymi skupiającymi się wokół sektora zdrowotnego
Wydarzenie “ Healthtronics EU – Israel bridge” to wirtualna misja gospodarcza, której podstawowym celem jest nawiązanie współpracy między polskimi, europejskimi oraz izraelskimi podmiotami. Spotkanie to pozwoli na zapoznanie się z sektorem zdrowia zarówno w krajach UE jak i w Izraelu. Postaramy się poszerzyć Państwa horyzonty z branży nowoczesnych technologii, a także przekazać praktyczną wiedzę z zakresu komercjalizacji produktów. Będzie to również doskonała okazja do zaznajomienia się z przykładami firm, które mogą pochwalić się sukcesem w realizacji działań o tematyce zdrowotnej i biotechnologicznej, które tym samym, mogą stać się inspiracją dla kolejnych projektów.
Healthtronics EU – Israel Bridge, 27 Stycznia 2022 | 10:00-15:30


https://www.linkedin.com/events/healthtronicseu-israelbridge-vi6877246443271417856/

REJESTRACJA