aktualności

do 27.01

Healthtronics EU – Israel Bridge, 27 Stycznia 2022 | 10:00-15:30

Dołącz do nas do wirtualnej misji ekonomicznej, inspirującego wydarzenia z doskonałymi możliwościami networkingowymi skupiającymi się wokół sektora zdrowotnego.

więcej

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie. Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 23.09

Interizon Day 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. Po raz jedenasty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości współpracy na nadchodzące miesiące.

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

Healthtronics EU – Israel Bridge, 27 Stycznia 2022 | 10:00-15:30

Dołącz do nas do wirtualnej misji ekonomicznej, inspirującego wydarzenia z doskonałymi możliwościami networkingowymi skupiającymi się wokół sektora zdrowotnego
Wydarzenie “ Healthtronics EU – Israel bridge” to wirtualna misja gospodarcza, której podstawowym celem jest nawiązanie współpracy między polskimi, europejskimi oraz izraelskimi podmiotami. Spotkanie to pozwoli na zapoznanie się z sektorem zdrowia zarówno w krajach UE jak i w Izraelu. Postaramy się poszerzyć Państwa horyzonty z branży nowoczesnych technologii, a także przekazać praktyczną wiedzę z zakresu komercjalizacji produktów. Będzie to również doskonała okazja do zaznajomienia się z przykładami firm, które mogą pochwalić się sukcesem w realizacji działań o tematyce zdrowotnej i biotechnologicznej, które tym samym, mogą stać się inspiracją dla kolejnych projektów.
Healthtronics EU – Israel Bridge, 27 Stycznia 2022 | 10:00-15:30


https://www.linkedin.com/events/healthtronicseu-israelbridge-vi6877246443271417856/

REJESTRACJA