aktualności

do 22.09

Konferencja Interizon Day 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2022, która odbędzie się 22 września 2022 r. Po raz dwunasty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości współpracy na nadchodzące miesiące.

więcej

do 02.06

Odkryj Platformę Cyfrową Przemysłu Przyszłości

Zapraszamy na zdalny warsztat dotyczący poznania możliwości Platformy Cyfrowej, bezpłatnego narzędzia wspierającego transformację cyfrową polskich firm i instytucji.

więcej

do 25.05

Konferencja Eco-ON Technologie Ekoefektywne

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy do dialogu oraz wymiany informacji w zakresie technologii ekoefektywnych oraz propagowanie idei polityki zrównoważonego rozwoju w tym w szczególności odpowiedzialności za środowisko naturalne.

więcej

do 28.04

Interizon Innovation Day

Zapraszamy na wydarzenie pn. "INTERIZON INNOVATION DAY". Będzie to pierwsze spotkanie tego typu, natomiast planujemy je organizowane cykliczne w przyszłości.

więcej

do 12.04

Webinar "Możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa"

Zapraszamy na webinar dotyczący możliwości uczestnictwa w programie Horyzont Europa, który poprowadzą przedstawiciele Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 10:00 online

więcej

Odkryj Platformę Cyfrową Przemysłu Przyszłości

Zapraszamy na zdalny warsztat dotyczący poznania możliwości Platformy Cyfrowej, bezpłatnego narzędzia wspierającego transformację cyfrową polskich firm i instytucji. Warsztat poprowadzą eksperci Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości.

Platforma Cyfrowa to narzędzie wspierające transformację cyfrową, poprzez kojarzenie interesariuszy, dostarczanie i wymianę spersonalizowanych treści oraz funkcjonalności.

Możliwości które daje to narzędzie to m.in dostęp do:

- wsparcia ekspertów i praktyków na drodze transformacji

- bezpłatnego narzędzia prowadzącego krok po kroku przez proces transformacji przedsiębiorstwa

- ekosystemu ekspertów i organizacji zaangażowanych w transformację przedsiębiorstw

- wiarygodnych i praktycznych informacji wspomagających przedsiębiorstwo na każdym etapie procesu transformacji

- informacji o źródłach finansowania oraz instrumentach finansowych odpowiednich dla procesu transformacji.

Rejestracja:

https://forms.gle/JnSDwCJxrrckDMYY6