aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie. Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 23.09

Interizon Day 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. Po raz jedenasty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości współpracy na nadchodzące miesiące.

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 06.09

Tydzień Programisty 6-13 września 2021

W dniach 6-13 września serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z Tygodniem Programisty.

więcej

Tydzień Programisty 6-13 września 2021

 

Nowe technologie otaczają każdego z nas, a ich rozwój możemy zaobserwować na własnej skórze. Jeżeli kiedykolwiek w Twojej głowie zrodził się pomysł, by stać się częścią zachodzących na świecie technologicznych zmian i spróbować swoich sił w programowaniu lub testowaniu, ale nie jesteś pewna/y jak zacząć, albo czy to dla Ciebie - koniecznie sprawdź, co @CODE:ME przygotowało z okazji trzeciej już edycji Tygodnia Programisty!

Pierwsze kroki masz już za sobą? Nic straconego, warsztaty i meetupy zostały tak dostosowane, by każdy znalazł coś dla siebie!

Między 6 a 13 września będzie można wziąć udział w warsztatach z doświadczonymi trenerami zarówno w trybie stacjonarnym w  Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu, jak i online! Nie zabraknie też tematycznych meetupów, które są doskonałą okazją, aby poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, zdobyć nowe umiejętności, a także porozmawiać z ekspertami, którzy od wielu lat pracują w branży IT.

Więcej informacji znajdziesz na : www.tydzienprogramisty.pl