aktualności

do 22.10

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

więcej

do 20.10

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress! Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

więcej

do 10.09

FORUM AKADEMICKO-GOSPODARCZE, 10 września 2021

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki.

więcej

do 07.04

Bezpieczna i efektywna praca zdalna

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. „Bezpieczna i efektywna praca zdalna”, który odbędzie się online, 8 kwietnia br. w godzinach 10:00-11:20

więcej

do 10.03

Biotech and e-health - współpraca z Izraelem

Webinarium „Biotech i e-zdrowie” było drugim wydarzeniem z cyklu, którego głównym celem jest nawiązanie współpracy między podmiotami polskimi i izraelskimi.

więcej

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania"

Monitoring Inteligentnych Specjalizacji Pomorza (ISP) to zdecydowanie trudny temat w obliczu dostępności do danych publicznych oraz wyjątkowego sposobu, w jaki określiliśmy nasze pomorskie specjalizacje. Dlatego też w ramach projektu Smart Progress konsorcjum w składzie PBS spółka z o.o. BR spółka z o.o. podjęło się realizacji tego złożonego i unikalnego badania, aby określić i zweryfikować potencjał ISP.

Konferencja, która odbędzie się 22 października 2021 r. w godz. 10:30-14:00 w wersji online to doskonała okazja, aby posłuchać o dotychczasowych efektach wdrażania pomorskich specjalizacji. Podczas tego wydarzenia dowiedzą się Państwo, jaki jest wpływ ISP na rozwój regionu w kontekście innowacyjności czy umiędzynarodowienia. Posłuchamy także o tym, w jaki sposób ISP kształtują rynek pracy i czy w związku z tym przedsiębiorcy określają konkretne potrzeby kompetencyjne swoich pracowników.

W drugiej części konferencji stawiamy na refleksje i rekomendacje ekspertów oraz przedstawicieli środowisk z poszczególnych specjalizacji. Dlatego porozmawiamy o przyszłości funkcjonowania ISP w kontekście przeprowadzonych badań oraz zaprezentowanych wyników raportów eksperckich.

Więcej informacji: https://drg.pomorskie.eu/2021/10/14/konferencja-online-analiza-dynamiki-rozwoju-inteligentnych-specjalizacji-pomorza-podsumowanie-wynikow-badania/?doing_wp_cron=1634724481.1910099983215332031250